Widzicie te małe dziewczynki na zdjęciu? Tak, to ja i moja najlepsza przyjaciółka. Blondi? Ja. Sandra Cold, azjatka, nazywa się Gabi. W połowie polka, w połowie japonka. Kocham ją strasznie mocno. Bardzo. Bardzo mocno! Kim jestem? Jestem zwykłą 17-latka która uwielbia pływać. Mieszkam w spokojnym miasteczku Holmes Chapel. Dzisiaj rozpoczynamy rok szkolny. Nie mogę się doczekać, aby powrócić do tych debili.