niedziela, 25 listopada 2012

One!

Widzicie te małe dziewczynki na zdjęciu? Tak, to ja i moja najlepsza przyjaciółka. Blondi? Ja. Sandra Cold, azjatka, nazywa się Gabi. W połowie polka, w połowie japonka. Kocham ją strasznie mocno. Bardzo. Bardzo mocno!
34621490857097784_xbkfpznm_c_large254272_503909696301013_663477652_n_largeTumblr_me19vivps91rhma4zo1_500_large

Kim jestem? Jestem zwykłą 17-latka która uwielbia pływać. Mieszkam w spokojnym miasteczku Holmes Chapel. Dzisiaj rozpoczynamy rok szkolny. Nie mogę się doczekać, aby powrócić do tych debili.